SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
118 000 €
(1 967 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
207. Sk., Cikcilli Mahallesi

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in Cikcilli, one of Alanya’s most central and preferred residential areas, this modern 1+1 apartment offers an ideal opportunity for both livi...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKat

Namješteno
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

207. Sk., Cikcilli Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BEST HOUSE ALANYA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu