SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
140 000 €
(2 000 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
103 Sokak, Cikcilli Mahallesi

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXKLUSIVES WOHNEN IN 5* RESIDENZ! AUFENTHALTSGENEHMIGUNG MÖGLICH 2-ZIMMER-WOHNUNG IN ALANYA/CIKCILLI Diese moderne 2-Zimmer-Wohnung befindet sich in e...

Namješteno
Dob ponude: 272dana
Ažurirano: 68dana

Lokaliteti

103 Sokak, Cikcilli Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

New Day Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu