SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
154 834 €
(2 064 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Binbirdirek Mahallesi

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Kagithane. Kagithane is a district located on the European side of Istanbul. It is a residential area with a mix ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu