SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
219 922 €
(1 654 € / m²)
Prodaja
3
1
133 m²
Binbirdirek Mahallesi

spavaća soba3
stan133 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Basaksehir. Basaksehir is a district located on the European side of Istanbul. It is considered a modern and well...

Ostalo
Dob ponude: 34dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Slični oglasi

Slično u inozemstvu