SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 789 €
(2 706 € / m²)
Prodaja
3
1
96 m²
Binbirdirek Mahallesi

spavaća soba3
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Levent. Levent is a quarter of Istanbul's Besiktas district. The financial district of Levent is located between ...

Ostalo
Dob ponude: 225dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu