SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
388 951 €
(3 039 € / m²)
Prodaja
3
1
128 m²
Binbirdirek Mahallesi

spavaća soba3
stan128 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Umraniye. Umraniye is a district located on the Asian side of Istanbul. It is located in the southeast of the cit...

Ostalo
Dob ponude: 229dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu