SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
330 529 €
(4 184 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Binbirdirek Mahallesi

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Topkapi, a culturally and historically significant region of Istanbul, which has many attractions and important h...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 245dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Slični oglasi

Slično u inozemstvu