SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
438 596 €
(2 308 € / m²)
Prodaja
5
2+
190 m²
Binbirdirek Mahallesi

spavaća soba5
stan190 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Uskudar. Uskudar is a district located on the Asian side of Istanbul. It is bordered by the districts of Beykoz, ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparatiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 265dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Slični oglasi

Slično u inozemstvu