SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
230 000 €
(1 917 € / m²)
Prodaja
4
2+
120 m²
41. Sokak, Belek Mahallesi

spavaća soba4
stan120 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق ذات تصميم أنيق للبيع بالقرب من نهر "أجيسو" في بيليك، أنطاليا
تُعد منطقة "بيليك" (Belek) واحدة من أبرز مراكز السياحة والحياة الراقية في أنطاليا، حي...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

41. Sokak, Belek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu