SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
144 000 €
(1 694 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
41. Sokak, Belek Mahallesi

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقة مفروشة بغرفتي نوم وحديقة في مجمع مركزي مع مسبح في بيليك
تقع الشقة المعروضة للبيع في بيليك، أنطاليا، وهي منطقة مشهورة بفنادق الغولف العالمية وفرص ا...

Namješteno
Dob ponude: 166dana
Ažurirano: 61dana

Lokaliteti

41. Sokak, Belek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu