SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
120 000 €
(1 558 € / m²)
Prodaja
2
1
77 m²
Belek Mahallesi

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Belek. Belek is around 25 km east of Antalya and offers beautiful nature and excellent infrastructure. The sandy ...

Ostalo
Dob ponude: 208dana
Ažurirano: 162dana

Lokaliteti

Belek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu