SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
386 000 €
(1 901 € / m²)
Prodaja
5
2+
203 m²
Çiftlik Caddesi, Barış Mahallesi

spavaća soba5
stan203 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في بيليك دوزو. تقع منطقة بيليك دوزو في اسطنبول في الجانب الأوروبي من اسطنبول. أظهرت المنطقة نموًا سكانيًا واقتصاديًا سريعًا في السنوات...

Ostalo
Dob ponude: 489dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Çiftlik Caddesi, Barış Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu