SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
157 076 €
(2 344 € / m²)
Prodaja
1
1
67 m²
Bosna Bulvarı, Bahçelievler Mahallesi

spavaća soba1
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartments for sale in Istanbul are located in the Üsküdar district on the Anatolian side. Üsküdar has a very high potential in terms of investment th...

Ostalo
Dob ponude: 323dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Bosna Bulvarı, Bahçelievler Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes of Turkey

Slični oglasi

Slično u inozemstvu