SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 065 €
(3 073 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
16. Sokak, Bağlar Mahallesi

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

عقار بغرفة نوم واحدة مفروش مناسب للاستثمار قرب المترو في باغتشلار، إسطنبول
هذا العقار المفروش بغرفة نوم واحدة موجود داخل مجمع يتألف من 2 مبنى بإجمالي ...

Namješteno
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 53dana

Lokaliteti

16. Sokak, Bağlar Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Istanbul Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu