SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
117 000 €
(2 017 € / m²)
Prodaja
2
1
58 m²
Ayaş

spavaća soba2
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق جديدة بإطلالة بحرية في آياش – مرسين
تُعد مرسين من أجمل المدن على ساحل البحر الأبيض المتوسط، وتتميّز بمناخها المعتدل، وبحرها الصافي، وشواطئها الرمل...

Ostalo
Dob ponude: 309dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

Ayaş
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu