SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
160 000 €
(1 231 € / m²)
Prodaja
4
2+
130 m²
Arapsuyu Mahallesi

spavaća soba4
stan130 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Arapsuyu Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu