Popis ponuda
6
6
6
82 000 €
(2 733 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
31089, Altıntaş Mahallesi
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
30 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartment for sale close to the airport and highway in AntalyaGet in contact for further details.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
35dana
Ažurirano:
34dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
31089, Altıntaş Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.