SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
154 000 €
(1 100 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
Atatürk Caddesi

spavaća soba4
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This spacious apartment is located in Mahmutlar, one of Alanya’s most popular coastal districts, offering a comfortable lifestyle close to the sea and...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Atatürk Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Basic Apartment

Slični oglasi

Slično u inozemstvu