SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
124 500 €
(1 038 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
120 m²
Alanya Kavşağı

spavaća sobaatypical
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Living in harmony with nature and the sea in Alanya If you dream of waking up and enjoying the sea every day, this apartment in Oba is what you need. ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Alanya Kavşağı
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Basic Apartment

Slični oglasi

Slično u inozemstvu