SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(2 215 € / m²)
Prodaja
3
2+
158 m²
Atatürk Caddesi

spavaća soba3
stan158 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ID 52452+1 Duplex Apartment with Premium Facilities in MahmutlarArea: 158 m²Layout: 2+1 | Bathrooms: 3 | Balconies: 2Type: ApartmentFloor: 11th–12thFu...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Atatürk Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AYVAZOGLU HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu