SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
240 000 €
(1 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Necdet Atik Kavşağı

spavaća soba3
stan180 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Manavgat Side bölgesinde, plaja sadece 1,5 km mesafede yer alan otel konseptli, lüks ve yatırım odaklı dairelerimiz satışta. Turizm, tarih ve doğa ile...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Necdet Atik Kavşağı
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti

Slični oglasi

Slično u inozemstvu