SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
124 500 €
(1 038 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
234 Sokak

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

FULLY FURNISHED 2+1 APARTMENT FOR SALE IN ALANYA MAHMUTLAR | HAK İHLAS RESIDENCE | 120 M² | 750 METERS TO THE SEASpacious 2+1 apartment located in the...

Namješteno
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

234 Sokak
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IRINA PROPERTY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu