SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
70 000 €
(1 077 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Atatürk Caddesi

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Wohnungen zur Kapitalanlage in Demirtas, Alanya. Die Einheiten bieten 65 bis 120 m² Wohnfläche in einem neunstöckigen Einzelblock. Das Projekt liegt 1...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Atatürk Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alanya Eiendom Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu