SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
71 500 €
(1 300 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Aydin Sokak

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

1+1 Wohnung zum Verkauf in Avsallar, Alanya für Käufer, die einen kompakten Küstenstandort suchen. Das 55 m² große, 2024 gebaute Zuhause liegt 1.3 km ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Aydin Sokak
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alanya Eiendom Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu