SUPA24
527 000 €
(1 849 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
285 m²
Sahil Caddesi

spavaća sobaatypical
stan285 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious 285 sq m apartment with a terrace 50 meters from the beach This exclusive 3+1 duplex is for sale on the 7th floor of a residential complex in...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakPogledKatPrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Sahil Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Basic Apartment

Slični oglasi

Slično u inozemstvu