SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
104 000 €
(2 311 € / m²)
Prodaja
2
2+
45 m²
Hatipler Köyü Yolu

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق في مشروع بمرافق اجتماعية متنوعة في مانافغات سيدة
تقدّم هذه الشقق الحديثة تصميمًا داخليًا عمليًا مع مساحات واسعة ولمسات عصرية، مما يوفر بيئة مريحة ...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Hatipler Köyü Yolu
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Antalya Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu