SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
44 000 €
(1 023 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Mersin - Antalya Yolu

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ID 5163Affordable seaside apartment in Payallar – a great price for a quick investmentArea: 43 m² | Floor: 1Layout: 1+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Pric...

Ostalo
Dob ponude: 34dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Mersin - Antalya Yolu
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AYVAZOGLU HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu