SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
195 000 €
(1 083 € / m²)
Prodaja
5
2+
180 m²
Selahattin Yaman Caddesi

spavaća soba5
stan180 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mahmutlar’da yer alan bu denize sıfır 4+1 dubleks daire, eşsiz deniz manzarası ve geniş yaşam alanıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.🏡 DAİRE ÖZELLİKL...

Namješteno
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Selahattin Yaman Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BEST HOUSE ALANYA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu