SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
196 000 €
(2 579 € / m²)
Prodaja
3
2+
76 m²
Kılınçarslan Caddesi

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فندقية مع وسائل راحة غنية في ألانيا محمودلار
تم تجهيز هذه الشقق الأنيقة بأرضيات سيراميك من الدرجة الأولى، وأسطح مطبخ من الجرانيت، وخزائن حمام ومطب...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Kılınçarslan Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Antalya Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu