SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
79 000 €
(1 362 € / m²)
Prodaja
2
1
58 m²
Menderes Caddesi

spavaća soba2
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق واسعة في مشروع راقي بالقرب من البحر في مرسين
تقع مرسين في الجانب الشرقي للبحر الأبيض المتوسط من تركيا ، وهي مدينة مهمة للبلاد من عدة نواحٍ. أولاً ...

Ostalo
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Menderes Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Antalya Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu