SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
120 000 €
(2 553 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Aydin Sokak

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

عقار مطل على المدينة والبحر مع أنظمة ذكية في أفسالار ألانيا
تتميز العقارات المعروضة للبيع في ألانيا بأرضيات من السيراميك ونوافذ وأبواب من الألومنيوم م...

Ostalo
Dob ponude: 47dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

Aydin Sokak
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Antalya Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu