SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
85 000 €
(1 076 € / m²)
Prodaja
3
2+
79 m²
Menderes Caddesi

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

عقارات جديدة بتصميم أفقي على بُعد خطوات من البحر في توموك
تُعدّ توموك واحدة من أشهر مناطق العطلات والسكن في مرسين، حيث تشتهر بجمالها الطبيعي وسهولة مو...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakPogledSigurnostPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 144dana

Lokaliteti

Menderes Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu