SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
620 000 €
(3 388 € / m²)
Prodaja
4
2+
183 m²

spavaća soba4
stan183 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

We proudly present one of Alanya’s most luxurious and exclusive apartments, located in the prestigious Türkler area.This ultra luxury 3+1 residence of...

Namješteno
Dob ponude: 159dana
Ažurirano: 159dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BEST HOUSE ALANYA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu