SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 000 €
(1 353 € / m²)
Prodaja
2
1
85 m²
Goldcity Caddesi

spavaća soba2
stan85 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in one of Alanya’s most desirable areas, this stunning loft-style apartment in Mahmutlar offers an exceptional blend of luxury, comfort and br...

Namješteno
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Goldcity Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BEST HOUSE ALANYA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu