SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
67 030 €
(894 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Armutlu Tarihi Köprü

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق قرب جميع المرافق في أرموتلو يالوفا
تُعد يالوفا، بقربها من المدن الكبرى وملاءمتها للسياحة على مدار السنة، ومزيجها الهادئ من الطبيعة والبحر، خيارًا ...

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 112dana

Lokaliteti

Armutlu Tarihi Köprü
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu