SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
469 000 €
(2 842 € / m²)
Prodaja
5
2+
165 m²
Alanya Ultra Trail

spavaća soba5
stan165 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالات على المدينة والبحر في ألانيا أنطاليا ضمن المجمع
تعتبر منطقة تيبي من أكثر المناطق المفضلة للعيش في ألانيا، حيث تضم إطلالات فريدة ومجمعات ف...

Ostalo
Dob ponude: 208dana
Ažurirano: 146dana

Lokaliteti

Alanya Ultra Trail
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu