SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
339 000 €
(1 832 € / m²)
Prodaja
4
2+
185 m²
Side

spavaća soba4
stan185 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Side’nin en sevilen sitelerinden Nympheum Residence’ta yer alan bu 3+1 dubleks daire, hem konumu hem de sunduğu imkanlarla konforlu bir yaşam arayanla...

Namješteno
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 133dana

Lokaliteti

Side
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Side Homes Real Estate Center

Slični oglasi

Slično u inozemstvu