SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
220 000 €
(2 316 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Aydin Sokak

spavaća soba3
stan95 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالات خلابة ضمن مجمّع قريب من البحر والمرافق في أفسالار ألانيا
تُعد أفسالار، إحدى مناطق ألانيا، معروفة بشواطئها النظيفة، بيئتها الآمنة، وفرة ال...

Ostalo
Dob ponude: 228dana
Ažurirano: 168dana

Lokaliteti

Aydin Sokak
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu