SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
173 000 €
(2 307 € / m²)
Prodaja
2
2+
75 m²

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sea View Apartment Near the Airport in Adabükü Bodrum
Adabükü is home to the famous Bodrum Tuzla Bird Paradise, known for its clean air, pine forests,...

Ostalo
Dob ponude: 238dana
Ažurirano: 131dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu