SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
47 500 €
(731 € / m²)
Prodaja
1
1
65 m²

spavaća soba1
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New Apartments in a Pool-Equipped Project Near the Sea in Tömük, Mersin
Tömük, one of the leading holiday and residential areas in Mersin, stands out ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaPogledSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 238dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu