SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
50 626 €
(920 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Menderes Caddesi

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق أنيقة في مشروع استثنائي على مسافة سير من البحر في توموك مرسين
تُعدّ منطقة توموك واحدة من أشهر مناطق العطلات والسكن في مرسين، حيث تشتهر بجمالها الط...

Ostalo
Dob ponude: 277dana
Ažurirano: 102dana

Lokaliteti

Menderes Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu