SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
106 000 €
(1 247 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Turgut Reis Caddesi

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق بالقرب من مركز المدينة والمرافق الاجتماعية في بايالار، ألانيا
ألانيا بايالار هي واحدة من المواقع المفضلة للسكان المحليين والأجانب لما تتمتع به من ...

Namješteno
Dob ponude: 299dana
Ažurirano: 108dana

Lokaliteti

Turgut Reis Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu