SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
260 000 €
(1 444 € / m²)
Prodaja
4
2+
180 m²
Alanya Kavşağı

spavaća soba4
stan180 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Konakli. Konakli is very popular due to its location next to the sea. It became one of the most favourite holiday...

Ostalo
Dob ponude: 317dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Alanya Kavşağı
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Slični oglasi

Slično u inozemstvu