SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
120 000 €
(822 € / m²)
Prodaja
4
2+
146 m²
Kocaeli̇ Yolu

spavaća soba4
stan146 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

4-Bedroom Duplex Apartment in a Gated Complex Near the Bridge in Kaytazdere
Yalova, in the northwestern part of Türkiye, is a city frequently preferr...

Ostalo
Dob ponude: 337dana
Ažurirano: 336dana

Lokaliteti

Kocaeli̇ Yolu
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu