SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 500 000 €
(4 286 € / m²)
Prodaja
6+
2+
350 m²
Alanya Ultra Trail

spavaća soba6+
stan350 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في منطقة تيبي التابعة لالانيا. يتوفر في تيبي اطلاله بانوراما جميله من البحر والمدينة المحيطة بها. هناك المناظر الطبيعية الخضراء...

Ostalo
Dob ponude: 421dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Alanya Ultra Trail
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu