SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 104 €
(1 456 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Bursa Asfaltı Caddesi

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق بإطلالة على البحر مع مسبح في غوزيالي، مودانيا، بورصة
توفر هذه الشقق الواقعة في حي بورغاز أسلوب حياة هادئًا ومريحًا وسط الطبيعة، كما تتميز بقربها م...

Ostalo
Dob ponude: 418dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

Bursa Asfaltı Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu