SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
128 000 €
(2 415 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
Atatürk Caddesi

spavaća soba1
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Seaview Apartments in a Hotel-Concept Complex in Alanya Turkey
The apartments are situated in the Demirtaş region of Alanya. The Demirtaş region is a ...

Ostalo
Dob ponude: 446dana
Ažurirano: 434dana

Lokaliteti

Atatürk Caddesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu