SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
139 217 €
(1 547 € / m²)
Prodaja
2
1
90 m²
ซอยนาใน 9, ตําบลป่าตอง

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

If you're looking for a great value apartment in Patong area of Phuket, then look no further.This 100sqm apartment has 2 bedrooms, 1 bath, and a spac...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

ซอยนาใน 9, ตําบลป่าตอง
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu