Popis ponuda
7
7
7
87 280 €
(2 078 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
ถนนพระบารมี, ตําบลป่าตอง
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
42 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Project : The Emerald Terrace Condo Patong
GPS : https://maps.app.goo.gl/vbZiKocjsj4KYhkX7
Listing ID : CX-138139
FOR SELL : 3,200,000 ฿
Property ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
73dana
Ažurirano:
73dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ถนนพระบารมี, ตําบลป่าตอง
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.