SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
156 199 €
(2 893 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
54 m²
ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน

spavaća sobaatypical
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This one bedroom, one bath condo for sale has recently been renovated that includes brand new air conditioners with inverter technology - fast coolin...

Ostalo
Dob ponude: 332dana
Ažurirano: 331dana

Lokaliteti

ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu